e‌BPM

اجرای پروژه های BPM و BPR

تیم مدیریتی و کارشناسی فعال در گروه آموزشی eBPM سال هاست که در زمینه انجام پروژه های مرتبط با حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار در حال فعالیت می‌باشند. این مجموعه با بهره‌گیری از مجموعه کارشناسان و فعالان این حوزه قابلیت و توانایی انجام پروژه‌های در سطح خرد و کلان مدیریت فرآیندهای کسب و کار را برای مجموعه‌های دولتی و خصوصی دارا می‌باشد که در ادامه به بررسی گوشه‌ای از تجربیات موفق تیمeBPM اشاره خواهیم نمود و برخی از پروژه‌های اجرایی که توسط کارشناسان و مدیران حوزه فرآیندهای کسب و کار گروه آموزشی و مشاوره مدیریت eBPM به انجام رسیده است مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
همچنین بسیاری از سازمان‎ها، ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی، خصوصی و عمومی از نیروهای توانمند، مستعد و متعددی در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار بهره می‌برند و نیازی به تعریف پروژه‌های اجرایی در این زمینه نداشته و تنها با بهره‌گیری از مشاوران توانمند در این زمینه می‌توانند نیازهای خود را مرتفع نمایند. مجموعه eBPM تجربیات متعددی در زمینه ارائه خدمات مشاوره‌ای به اینگونه مجموعه‌ها داشته و آمادگی خود را در این زمینه اعلام می‌دارد.
از جمله تجربیات موفق مجموعه eBPM‌ می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود.

  • شناسایی، احصاء، مدلسازی و بهبود فرآیندهای کسب و کار در هلدینگ پاکنام (شرکت پاکنام، چین چین، گرجی، زرین لبن، آروین ملل و …)
  • ارائه خدمات مشاوره در زمینه شناسایی، احصاء و مدلسازی فرآیندهای کسب و کار حوزه ستادی شرکت سامانه گستر امین
  • مهندسی مجدد فرآیندهای سازمانی شهرداری قم
  • شناسایی، احصاء، مدلسازی و بهبود فرآیندهای کسب و کار در شرکت باغ فردوس ایرانیان (پروژه اطلس مال)
  • پروژه آنالیز وضع موجود و عارضه‌یابی، شرکت رویین دژ
  • پروژه تحلیل وضع موجود و تدوین مدل کسب و کار، شرکت نرم افزاری نیک مدرن
  • پروژه تغییر ساختار سازمانی و مطالعه وضع موجود، سازمان بهشت زهرا(س)
  • پروژه طراحی و ترسیم نمودارهای فرآیندهای عملیاتی و زمان‌سنجی مربوطه برای کارگاه نجاری و رنگ‌کاری تهران دکور
  • مدیریت فرآیندهای کسب و کار حوزه ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

در صورت تمایل به تعریف پروژه‎ی اجرایی در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم ذیل برای این مجموعه ارسال نموده و کارشناسان eBPM در اسرع وقت با مجموعه شما تماس حاصل خواهند نمود.
همچنین به منظور تسریع در فرآیند رسیدگی به درخواست خواهشمند است اطلاعات ذیل را به حساب کاربری تلگرام ebpm.ir  یا ایمیل info[atsign]ebpm[dot]ir  یا از طریق تلفن ۶۶۵۳۱۴۸۳-۰۲۱ در اختیار کارشناسان مجموعه قرار دهید.