e‌BPM

دوره آموزشی مدل‌سازی تصمیم و فرایند کسب‌وکار (BPMN Meets DMN)

دوره آموزشی مدل‌سازی تصمیم و فرایند کسب‌وکار رونمایی شد. این دوره مفاهیم مدلسازی فرایند کسب‌وکار را با استفاده از استاندارد صنعتی “مدل و نشانه گذاری فرایند کسب‌وکار (BPMN)” معرفی می کند. شرکت کنندگان عناصر مدل های فرایند و معانی دقیق آنها را فرا خواهند گرفت. بر اساس یادگیری کامل مدل های فرایند کسب‌وکار، بخش آخر این دوره مدل های تصمیم را با استفاده از “مدل و نشانه گذاری تصمیم (DMN)” پوشش می دهد. مدل های تصمیم، با ارائه کردن تصمیم های منسجم و عملیاتی از طریق ساختار و منطق تصمیم، مدل های فرایند را تکمیل می کنند. این دوره با تمرکز بر مفاهیم و زبان استاندارد BPMN سعی می کند تا فرایندها و تصمیم های کسب‌وکار را تشریح و تحلیل کند. این دوره درک عمیقی از فرآیندها و تصمیم های کسب‌وکار به شما می دهد که اساس و بنیانی مفید و کارآمد برای یادگیری روش های مدلسازی، بهبود، پایش و پیاده سازی فرآیندهای کسب و کار است.

این دوره آموزشی نمونه ای جامع و کامل از آموزش های حوزه مدیریت فرایند کسب‌وکار است که توسط پروفسور ماتیاس وسک (Weske) (رئیس گروه پژوهشی نهاد مهندسی سیستم های فناوری اطلاعات، در دانشگاه Potsdam  آلمان) و تیم متخصص فعال در شرکت Signavio طراحی و روانه بازار شده است. او همچنین ریاست طرح علمی و آموزشی مدیریت فرایند کسب‌وکار را نیز برعهده دارد که در راستای تقویت آموزش و پژوهش در مدیریت فرایند کسب و کار فعالیت می‎کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره جزییات محصول و نحوه سفارش آن به صفحه دوره آموزشی مدل‌سازی تصمیم و فرایند کسب‌وکار مراجعه نمایید.

 

اضافه کردن نظر