جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

تیم مدیریتی و کارشناسی فعال در گروه آموزشی eBPM سال هاست که در زمینه انجام پروژه های مرتبط با حوزه مدیریت فرایندهای کسب‌وکار در حال فعالیت می‌باشند. این مجموعه با بهره‌گیری از مجموعه کارشناسان و فعالان این حوزه قابلیت و توانایی انجام پروژه‌های در سطح خرد و کلان مدیریت فرایندهای کسب‌وکار را برای مجموعه‌های دولتی و خصوصی دارا می‌باشد که در ادامه به بررسی گوشه‌ای از تجربیات موفق تیمeBPM اشاره خواهیم نمود و برخی از پروژه‌های اجرایی که توسط کارشناسان و مدیران حوزه فرایندهای کسب‌وکار گروه آموزشی و مشاوره مدیریت eBPM به انجام رسیده است مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
همچنین بسیاری از سازمان‎ها، ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی، خصوصی و عمومی از نیروهای توانمند، مستعد و متعددی در حوزه مدیریت فرایندهای کسب‌وکار بهره می‌برند و نیازی به تعریف پروژه‌های اجرایی در این زمینه نداشته و تنها با بهره‌گیری از مشاوران توانمند در این زمینه می‌توانند نیازهای خود را مرتفع نمایند. مجموعه eBPM تجربیات متعددی در زمینه ارائه خدمات مشاوره‌ای به اینگونه مجموعه‌ها داشته و آمادگی خود را در این زمینه اعلام می‌دارد.
از جمله تجربیات موفق مجموعه eBPM‌ می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود.

 

در صورت تمایل به تعريف پروژه‎ی اجرايي در حوزه مديريت فرآیندهای کسب و کار می‌توانید درخواست خود را از طريق فرم ذيل براي اين مجموعه ارسال نموده و کارشناسان eBPM در اسرع وقت با مجموعه شما تماس حاصل خواهند نمود.
همچنين به منظور تسريع در فرآيند رسيدگي به درخواست خواهشمند است اطلاعات ذیل را به حساب کاربری تلگرام ebpm.ir  یا ایمیل info@ebpm.ir  یا از طریق تلفن 66531483-021 در اختیار کارشناسان مجموعه قرار دهید.