e‌BPM

حضور مجموعه eBPM در نشست سالانه شورای بین المللی موسسات مشاوره مدیریت آسیا و اقیانوسیه ۲۰۱۸

شورای بین ­المللی موسسات مشاور مدیریت (ICMCI) نهادی است که در راس موسسات ملی مشاور مدیریت قرار گرفته و در سرتاسر جهان به عنوان سازمان محوری در تعیین استاندارد­های حرفه‌ای همسان و پذیرفته شده بین­ المللی در زمینه مشاوره مدیریت شناخته شده است. شورا، برای ایجاد روابط کاری بهتر بین موسسات عضو، جهت فراهم آوردن ارتباطات مشترک، تدوین و بکارگیری یک استاندارد اخلاق و رفتار حرفه­ ای و تنظیم استانداردی حداقل برای کیفیت از سال ۱۹۸۷ ایجاد شده است. شورا که با همکاری موسسات معتبری چون بانک جهانی، بانک توسعه و نوسازی اروپا، سازمان­‌های غیردولتی سازمان ملل (UN-NGO) و کمیته استانداردسازی اروپا (CEN) تاسیس گردیده هم اینک دارای بیش از ۵۰ کشور عضو در پنج قاره جهان بوده و همچنان در حال رشد می­‌باشد.

نشست سال ۲۰۱۸ شورای بین المللی موسسات مشاوره مدیریت آسیا و اقیانوسیه در تاریخ ۹۷/۰۲/۰۳ الی ۹۷/۰۲/۰۴ به میزبانی ایران و در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما تهران در حال برگزاری می باشد. مجموعه eBPM‌ به دعوت سازمان آب و برق خوزستان که یکی از اسپانسرهای این نشست بین المللی است، در این گردهمایی حضور یافته و به ارائه دستاوردهای خود در حوزه مدیریت فرایندهای کسب و کار پرداخته است. امید است تا بستر لازم در جهت ایجاد همکاری‌‌های بین‌المللی در حوزه اجرای پروژه‌های مدیریت فرایند کسب‌وکار فراهم آمده و گامی بلند در جهت پیشرفت و اعتلای کشور عزیزمان ایران بر داشته شود.

 

 

Abbas Bagheri

عباس باقری

کارشناس گروه eBPM
عباس باقری هستم کارشناس ارشد عمران ژئوتکنیک. فعال در زمینه اجرای پروژه مدیریت فرایند کسب‌وکار، مدیریت پروژه(pmbok)، بهینه سازی.
ایمیل: Bagheri@ebpm.ir
تلگرام: @ABS_ebpm_ir

اضافه کردن نظر