e‌BPM

حضور مجموعه eBPM در نشست سالانه شورای بین المللی موسسات مشاوره مدیریت آسیا و اقیانوسیه ۲۰۱۸

شورای بين ­المللی موسسات مشاور مديريت (ICMCI) نهادی است که در راس موسسات ملی مشاور مديريت قرار گرفته و در سرتاسر جهان به عنوان سازمان محوری در تعيين استاندارد­های حرفه‌ای همسان و پذيرفته شده بين­ المللی در زمينه مشاوره مديريت شناخته شده است. شورا، برای ايجاد روابط کاری بهتر بين موسسات عضو، جهت فراهم آوردن ارتباطات مشترک، تدوين و بکارگيری يک استاندارد اخلاق و رفتار حرفه­ ای و تنظيم استانداردی حداقل برای کيفيت از سال 1987 ايجاد شده است. شورا كه با همكاري موسسات معتبری چون بانک جهانی، بانک توسعه و نوسازی اروپا، سازمان­‌های غیردولتی سازمان ملل (UN-NGO) و کمیته استانداردسازی اروپا (CEN) تاسيس گرديده هم اينک دارای بيش از 50 كشور عضو در پنج قاره جهان بوده و همچنان در حال رشد مي­‌باشد.

نشست سال 2018 شورای بین المللی موسسات مشاوره مدیریت آسیا و اقیانوسیه در تاریخ ۹۷/۰۲/۰۳ الی ۹۷/۰۲/۰۴ به میزبانی ایران و در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما تهران در حال برگزاری می باشد. مجموعه eBPM‌ به دعوت سازمان آب و برق خوزستان که یکی از اسپانسرهای این نشست بین المللی است، در این گردهمایی حضور یافته و به ارائه دستاوردهای خود در حوزه مدیریت فرایندهای کسب و کار پرداخته است. امید است تا بستر لازم در جهت ایجاد همکاری‌‌های بین‌المللی در حوزه اجرای پروژه‌های مدیریت فرایند کسب‌وکار فراهم آمده و گامی بلند در جهت پیشرفت و اعتلای کشور عزیزمان ایران بر داشته شود.

 

 

Abbas Bagheri

عباس باقری

کارشناس گروه eBPM
عباس باقری هستم کارشناس ارشد عمران ژئوتکنیک. فعال در زمینه اجرای پروژه مدیریت فرایند کسب‌وکار، مدیریت پروژه(pmbok)، بهینه سازی.
ایمیل: Bagheri@ebpm.ir
تلگرام: @ABS_ebpm_ir

اضافه کردن نظر