e‌BPM

تولید نسخه بومی ساز نرم افزار بیزاجی بدون دستکاری فایل های dll نرم افزار، با قابلیت بروزرسانی نرم افزار و بدون باگ امنیتی

بیزاجی (Bizagi) یک شرکت نرم‌افزاری خصوصی است که در سال ۱۹۸۹ تاسیس شده و دفترمرکزی آن در انگلستان قرار دارد. دفاتر دیگر آن در ایالات متحده آمریکا، اسپانیا و آمریکای لاتین واقع شده‎ است. کلمه مرکب Bizagi از دو واژه «کسب‌و‌کار» و «چابکی» تشکیل شده است. این سیستم، یک نرم‎افزار طراحی و توسعه برای مدیریت فرایندهای کسب‌وکار (BPM) محسوب می‎شود. بیزاجی معمولا در مدیریت فرایندهای کسب‌وکار، مدل‌سازی فرایند، خودکارسازی فرایند، توسعه برنامه‌های نرم‌افزاری با حداقل کدنویسی و مدیریت مورد کاربرد دارد.

نرم افزار بیزاجی برای خودکارسازی فرایندها با حداکثر ۲۰ کاربر به‌صورت رایگان قابل استفاده است. با این حال، به‌ غیر از محدودیت تعداد کاربران، مشکل اصلی استفاده از این نرم‌افزار عدم پشتیبانی از تقویم هجری شمسی در محیط فرم‌ها و کارتابل کاربران و دیگر ویژگی‌های زبان فارسی است.


براین‌اساس، با حل مشکلات فوق توسط تیم eBPM امکان استفاده از این نرم‌افزار قدرتمند در داخل کشور فراهم گردید. ویژگی اصلی نسخه بومی‌سازی‌شده نسبت به دیگر نرم‌افزارهای بیزاجی هک‌شده در ایران، عدم مهندسی معکوس وتغییر فایل‌های dll نرم‌افزار است که باعث می‌شود هیچ‌گونه باگ و مشکل امنیتی در نرم‌افزار به‌وجود نیاید.

 

 

علاوه‌براین، به‌دلیل استفاده رویکرد فوق، امکان ارائه نسخه‌های بِروز نرم‌افزار بیزاجی نیز فراهم خواهد بود. برخی از ویژگی‌های بسته بومی‌ساز نرم‌افزار بیزاجی عبارت است از:

  • حل مشکل تعریف و مدیریت کاربران به تعداد نامحدود
  • فارسی‌سازی محیط Web Portal با استفاده از امکان Localization نرم‌افزار Bizagi Studio
  • اصلاح چینش محیط Web Portal به‌صورت راست به چپ
  • جایگزینی تقویم هجری شمسی در داخل فرم‌ها و کارتابل نرم‌افزار به‌جای تقویم میلادی

در حال حاضر از محصول فوق در بعضی از سازمان‌های دولتی و غیردولتی به‌منظور مکانیزاسیون فرایندهای سازمانی استفاده می‌شود که اخبار مرتبط به آن متعاقباً اعلام خواهد شد. به‌منظور بازدید از سامانه‌‌های طراحی شده با ما در ارتباط باشید.

ایمیل: info@ebpm.ir

تلفن تماس: ۰۲۱۶۶۵۳۱۴۸۳

دیگر راه‌های ارتباطی

۲ comments