e‌BPM

آشنایی کلی با نرم افزار ویژوال پارادایم (Visual Paradigm)

در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار نرم افزارهای متعددی در زمینه مدلسازی و طراحی فرآیند وجود دارد که نرم افزار ویژوال پارادایم یکی از قدرتمندترین این نرم افزارهاست. شرکت Visual Paradigm International ارائه دهنده این ابزار می باشد که تاکنون برنده جوایز مختلفی در حوزه‌های توسعه نرم‌افزار شده است و توانسته است کاربران بسیار زیادی را در سرتاسر جهان در حوزه‌های مختلف نظیر مالی، مدل‌سازی فرآیند و … به سمت خود جلب نماید.

VP ابزاری جهت مدل‎سازی است و دارای قابلیت‌های متعددی است که برخی از این قابلیت ها عبارتند از:

امکان مدل سازی جنبه‌های مختلف نرم افزار از جمله فرایندهای تجاری، نمودارهای UML و…

اعمال محدودیت بر روی مدل سازی فرآیندها، ارتباط فرآیندها با use case ها، تولید کد جاوا، دات نت و…

امکان تبدیل مدل فرایند به کد BPEL مخصوص Oracle BPEL Engine

تحلیل فرآیندهای کسب و کار: از این نرم افزار به منظور تحلیل فرآیندهای کسب و کار نیز استفاده می شود. با توجه به اینکه اغلب نرم افزارهای مدلساز، امکانات محدودی در راستای تحلیل فرآیند های کسب و کار ارائه می نمایند، این نرم افزار با ارائه ابزار های تحلیلی مناسب، گام موثری در پیشبرد اهداف مدلسازان فرآیند برداشته است. و می توان وجه تمایز کلیدی این نرم افزار با سایر نرم افزار های مدلساز را در این موضوع دانست. از جمله ابزارهای تحلیلی این نرم افزار می توان به ماتریس های تحلیلی Crud، شبیه سازی و … نام برد.

این نرم افزار قابل بکارگیری در کلیه پروژه‎های مدیریت فرآیند و طراحی ساختار سازمانی می باشد. از این نرم افزار می توان در مدل‎سازی با استفاده از دیدگاه‎های زیر استفاده نمود.

دیدگاه سازمانی

دیدگاه داده‎ها

دیدگاه کنترلی

دیدگاه محصولی

دیدگاه کارکردی

کشور سازنده : هنگ کنگ

سایت توسعه دهنده نرم‌افزار:

https://www.visual-paradigm.com/

۲ comments

  • […] سیستم‌های تحلیل فرایند کسب‌وکار(BPA) می‌توانند در همه شرکت‌ها و سازمان‌ها مورد استفاده قرار گیرند و استفاده از این سیستم‌ها برای افزایش توانایی سازمان در دنیای امروز ضروری می‌باشد. افزایش کارایی و مدیریت منابعی که در سیستم‌های تحلیل فرایند کسب‌وکار، به اجرا در می‌آیند؛ باعث افزایش احتمال موفقیت سازمان‌ها می‌شود. این سیستم‌ها به کسب‌وکارها اجازه می‌دهند اهدافشان را دقیقاً مشخص نموده و مسیری روشنی را برای رسیدن به این اهداف ارائه می‌دهد. سیستم تحلیل فرایند کسب‌وکار برای تبدیل شدن یک سازمان با عملکرد مناسب به یک سازمان با عملکرد عالی و بی‌نقص یک نیاز قطعی است که باعث ایجاد بالاترین کارایی و بهره‌وری برای ارائه خدمات به مشتری و موفقیت در کسب‌وکار خواهد شد. […]

  • با سلام
    شرکت سماسامانه تجهیز نمایندگی رسمی فروش این نرم افزار در ایران را دارد و افراد می توانند از طریق این شرکت اقدام به خرید لایسنس اورجینال این محصول کنند و از امکانات کامل نرم افزار بهره ببرند.
    ادرس وبسایت شرکت : http://www.samasecurity.ir
    برای اطلاعات بیشتر می توانید با داخلی ۱۵۵ تماس حاصل نمایید.