جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
پروژه مديريت فرايندهای كسب و كار شركت پاك نام – شروع فاز چهار

پروژه مديريت فرايندهای كسب و كار شركت پاك نام – شروع فاز چهار

فهرست مطالب :

پس از اتمام فازهاي آموزش، احصا، مدل سازي و تدوين شناسنامه فرآيندهاي كسب‌وكار در شركت پاك نام در فاز چهارم زنجيره ارزش منتخب وارد فاز بهبود شده است. تمامی مراحل فوق از فاز آموزش گرفته تا فاز بهبود فرآیند به دست تیم مدیریتی eBPM اجرا شده است.

شرکت پاکنام در زمره معتبرترین شرکتهای شوینده کشور قرار دارد و هم اکنون بالغ بر 350 نیروی متخصص و تجربی در واحدهای مختلف این شرکت مشغول بکار هستند.
محصولات مختلف شرکت علاوه بر عرضه در بازار داخل کشور تحت برندهای تاپ ، یکتا ، دی ، آرن و بامداد؛ و همچنین با نام برندهای رامس، یکتا و دی به کشورهای مختلف صادر می گردد.

پروژه مديريت فرآيندهاي كسب و كار شركت پاكنام از شهريور سال 95 با برگزاري دوره آموزشي برا ي مديران و كارشناسان اين شركت آغاز و پس از برگزاري دوره، قرارداد اين پروژه در چهار فاز شناسايي فرآيندهاي وضع موجود، مدل‌سازي نقشه فرآيندهاي وضع موجود، تدوين شناسنامه فرآيند براي هر يك از فرآيندهاي شناسايي شده و در نهايت تجزيه و تحليل و بهبود فرآيندها منعقد گرديد. در اين مرحله پس از شناسايي، مدل‌سازي و تدوین شناسنامه فرآيندهاي وضع موجود مقرر گرديد مرحله بهبود فرآيندها براي 10 فرآيند منتخب شركت آغاز گردد.

eBPM در شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *