e‌BPM
کتاب تجربیاتی در زمینه استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2000

کتاب تجربیاتی در زمینه استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2000

اطلاعات شناسنامه‌ای کتاب

  • عنوان کتاب: تجربیاتی در زمینه استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2000
  • نام کامل نویسنده: مهندس فاطمه کاردان
  • ناشر: انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران
  • تعداد صفحات: ۱۷۶

مقدمه کتاب

 کتاب حاضر با بهره‌­گیری از استانداردهای سازمان بین المللی استاندارد ISO و براساس آخرین ویرایش و تجدید نظر مطلب در چهارچوب قوانین و مقررات و الزامات استانداردهای ملی ایران است. همچنین تلفیقی از نوشتار و کتب ارزشمند سیستم­‌های مدیریت کیفیت و ماحصل تجارت اینجانبه در پیاده‌سازی این سیستم در شرکت‌­هایی است که به صورت مشاور فعالیت نموده‌ام. جهت استفاده مدیران، کارشناسان و تمامی دست‌­اندرکاران اهل این فن و سیستم در بخش تولید و خدمات عرضه می­‌گردد. این کتاب که در قالب یک کتاب علمی- کاربردی تهیه شده است. امید است راهنمای مفید و مقتضی جهت اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO-9001:2000 برای سازمان شما باشد.

معرفی کتاب

کتاب «تجربیاتی در زمینه استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2000» کتابی عملی و تجربی است. این کتاب ماحصل تجارت نویسنده در زمینه پیاده سازی و اجرای سیستم در سازمان‌های تولیدی و خدماتی بوده است. تمامی گام­‌های استقرار مدیریت کیفیت به همراه الزامات، جزئیات، چک لیست‌ها، فرم ها و ابزارهای مورد نیاز تهیه و تدوین شده است.

همراه شدن با گام های کتاب از مرحله شناسایی وضع موجود سازمان تا استقرار سیستم مدیریت کیفیت، سازمان شما را به مرحله اخذ این گواهینامه خواهد رساند. علاوه بر گام های استقرار سیستم مدیریت کیفیت، در قسمت ضمائم، نمونه هایی از روش‌­های اجرایی و دستورالعمل‌­های مورد نیاز درج شده است که در امر اجرای پروژه کاربردی هستند.

دانلود فهرست کتاب تجربیاتی در زمینه استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2000

 

مسعود نیارجی

مسعود نیارجی

مسعود نیارجی هستم. کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات و کارشناس فرایندهای کسب‌وکار در گروه eBPM. ایمیل:masoud@ebpm.ir تلگرام: fratelllllo@

اضافه کردن نظر