e‌BPM

کتاب مدل سازی فرایندهای کسب و کار با استاندارد BPMN

نظر به کمبود محتوای آکادمیک و آموزشی مناسب و درخور توجه جهت استفاده کارشناسان، دانشجویان و علاقه‌مندان حوزه فرایندهای کسب‌وکار، کتاب «مدل‌سازی فرایندهای کسب‌وکار با استاندارد BPMN» پس از دو سال زحمت نویسندگان منتشر شد.

این کتاب شامل یازده فصل است که فصل ابتدایی آن به توضیح مفاهیم، ابعاد و مزایای مدل‌سازی فرایندهای کسب‌وکار می‌پردازد. فصل دوم مروری کلی بر مدل‌ها و نمادهای استاندارد است. فصول سوم تا نهم به معرفی و تشریح نمادهای این استاندارد می‌پردازد و در فصول انتهایی مثال‌های کاربردی و نمونه فرایندها به همراه تقسیم بندی این نمادها ارایه شده است.

ترجمه و برگردان دقیق اصطلاحات رایج در مدل‌سازی فرایندها از زبان انگلیسی به زبان فارسی از امتیازات ویژه کتاب مذکور است. از دیگر ویژگی‌های این کتاب می‌توان به ارایه مثال‌ها و نمونه فرایندها به همراه توضیحات مربوط به آن اشاره کرد که به کاربردی و عملیاتی بودن کتاب کمک شایانی کرده است.

از خصوصیات برجسته و منحصر به‌‌فرد کتاب، ارایه سه ساعت فیلم‌های کوتاه آموزشی مرتبط به سرفصل‌های آن با استفاده از فناوری کد QR است که دستیابی به فهم عمیق و پویایی در امر آموزش را برای مخاطب فراهم کرده است. عملکرد فناوری کد QR به گونه ایست که از طریق خوانش نرم‌افزار بارکدخوان، ویدیوکلیپ مربوطه در گوشی یا دستگاه هوشمند شما به نمایش در خواهد آمد.

جهت خرید این کتاب می‌توانید به صفحه فروشگاه مراجعه کرده و محصول مورد نظر را سفارش دهید.

خرید کتاب مدل‌سازی فرایندهای کسب‌وکار با استاندارد BPMN

می‌توانید فهرست مطالب، عکس‌ها و نقشه فرایندهای موجود در کتاب را در لینک زیر دانلود و مشاهده نمایید.

دانلود فهرست کتاب مدل‌سازی فرایندهای کسب‌وکار BPMN

 

۱ نظر