e‌BPM

ثبت‌نام در کارگاه سه روزه پیشرفته BPM، استاندارد BPMN2.0.2، نرم افزار Visual Paradigm و اجرای فرایند در BPMS با همکاری دانشگاه تربیت مدرس

ثبت نام دوره پیشرفته آموزش BPM و استاندارد مدلسازی مدیریت فرایند‎های کسب و کار BPMN2.0.2 به همراه معرفی و کار با agileBPMS، از دی‌ماه ۹۶ آغاز خواهد شد. از علاقه‌مندان درخواست می‌شود با اضافه نمودن این این دوره به سبد خرید، جهت شرکت در دوره آموزشی در انتهای همین صفحه، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

این کارگاه سه روزه با همکاری «مرکز مطالعات مدیریت وابسته به دانشگاه تربیت مدرس» برگزار و به شرکت‌کنندگان از طرف موسسه مذکور گواهینامه اعطا خواهد شد.

درباره کارگاه

در ساختار تجارت نوین، کسب رضایت حداکثری مشتریان و مخابطین در یک بستر فرایندی و زنجیره‌ای از اقدامات ارزش‌آفرین، سبب ایجاد مزیت رقابتی برای رقبای تجاری می‌گردد.

شیوه مدیریت بر حوزه‌های وظیفه‌ای در شرایط کنونی، به دلیل سرعت تغییرات و رقابت تنگاتنگ سازمانها دیگر پاسخگوی مدیریت و تجارت در بازارها نیست، لذا مدیریت بر فرایندها اساسی که بر تولید محصولات و ارایه خدمات به مشتریان تاثیر می‌گذارد، از اولویت بالایی برخوردار است، در این کارگاه آموزشی مفاهیم، تعاریف و چارچوب مدیریت فرایندهای کسب‌و‌کار، چرخه عمر از مرحله تدوین استراتژی، طراحی، مدلسازی، بهبود، پیاده‌سازی و کنترل عملکرد فرایندهای سازمان مورد بررسی قرارمی‌گیرد.

همچنین مدلهای مرجع فرایندهای استاندارد شده و ابزار نرم‌افزاری مدلسازی و مدیریت زنجیره‌‌ارزش فریندهای سازمان به صورت علمی آموزشی و یک فرایند نمونه به صورت عملی طراحی، مدلسازی و شبیه‌‌سازی می‌گردد. ضمن معرفی استانداردهای مدلسازی EPC  و BPMN2.0.2 جزئیات استاندارد BPMN2.0.2 بررسی و مدل فرایندنمونه بر اساس آن ایجاد می‌گردد.

اهداف کارگاه

 • تبیین ضرورت و اهمیت مدیریت فرایندهای کسب‌و‌کار
 • آشنایی با مفاهیم و چرخه عمر مدیریت فرایندهای کسب‌و‌کار شامل فعالیت‌های شناخت ارتباطات برنامه‌ریزی استراتژیک سازمان با امور مدیریت فرایند، طراحی و مدلسازی، تجزیه ‌‌و‌تحلیل، بازمهندسی، مکانیزاسیون و پیاده‌سازی، مدیریت عملکرد، مدیریت تغییر، بلوغ و یکپارچه‌سازی فرایندهای سازمان
 • تبیین نتایج و پیامدهای پیاده‌سازی مدیریت فرایندهای کسب و کار
 • شناخت استانداردهای مدلسازی فرایندهای کسب‌وکار شامل استانداردهای  EPC و BPMN2.0.2
 • آشنایی با نرم‌افزارهای مدلسازی فرایند نظیر visual paradigm
 • آشنایی با سیستم‌های جامع مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPMS)

جهت مطالعه کامل سرفصل‌ آموزشی به صفحه زیر مراجعه کنید.

  سرفصل‌ آموزشی کارگاه پیشرفته


 مخاطبان دوره

 • مدیران و کارشناسان واحدهای طرح و برنامه
 • مدیران و کارشناسان واحدهای سیستم‌ها و روش‌ها
 • مدیران و کارشناسان پیاده‌سازی و استقرار سیستم‌های نرم‌افزاری مدیریت فرایند در واحد فناوری اطلاعات
 • مدیران اجرایی و عملیاتی سازمان‌ها
 • دانشجویان و فارغ‌التحصیلان انواع گرایش‌های رشته‌ مدیریت و مهندسی صنایع

 نکات تکمیلی

 پس از برگزاری دوره آموزشی، مطابق پروژه عملی تعریف شده، به کلیه شرکت‌کنندگانی که موفق به اخذ حد نصاب کافی در پروژه مذکور شده باشند از طرف «مرکز مطالعات مدیریت دانشگاه تربیت مدرس» گواهینامه تایید علمی دوره آموزشی مدیریت فرایندهای کسب‌و‌کار صادر خواهد شد.

 دوره فوق الذکر روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه به ترتیب ۹، ۱۰ و ۱۱ اسفندماه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد.

 هزینه سرمایه گذاری تا تاریخ ۳۰ام بهمن‌ماه ۴۵۰ هزار تومان و ثبت نام پس از این تاریخ ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.

  لازم به ذکر است، شرکت در این دوره برای دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی با ۳۰ درصد تخفیف، معادل ۳۵۰ هزار تومان، امکان‌پذیر است. (دانشجویان می‌توانند با ارسال تصویر کارت دانشجویی خود به آیدی تلگرامی admebpm@ کد تخفیف را دریافت نمایند.)

  ثبت نام گروهی بیش از سه نفر شامل ۱۰ درصد تخفیف ویژه خواهد بود. در صورت تمایل با شماره ۰۲۱۶۶۵۳۱۴۸۳ تماس حاصل فرمایید. (مختص غیر دانشجویان)

  آدرس محل برگزاری: تهران، جلال‌آل‌احمد، پل نصر، دانشگاه تربیت مدرس


مراجع علمی دوره آموزشی

 • استاندار چارچوب مدیریت فرایندهای سازمان برگرفته از انجمن متخصصین مدیریت فرایندهای سازمان آمریکا[۱]
 • استاندارد BPMN2.0.2 مجموعه OMG
 • کتاب مدل‌سازی فرایندهای کسب‌وکار با استاندارد BPMN2.0.2، ترجمه و تالیف: دکتر مهدی مرتضوی، سیدحسین موسوی و امیرحسین حقیقت
 • [۱] ABPMP:Association of Business process Management Professionals

 


 


 در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال در روند ثبت‌نام با آیدی تلگرام admebpm@ تماس حاصل نمایید.

اضافه کردن نظر