e‌BPM

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
این توافقنامه آخرین بار در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۸ بروزرسانی گردیده است.

 1. هرگونه اطلاعات شخصی که در رابطه با استفاده شما از محصولات و خدمات eBPM ارائه گردد مشمول مفاد توافقنامه ” حریم خصوصی” می باشد.
 2. eBPM بستری برای ارائه خدمات مرتبط با مدیریت فرآیندهای کسب و کار اعم از محصولات و ویدئو کلیپ های آموزشی، خدمات مشاوره ای، انجام پروژه های مرتبط، آموزش آنلاین و برگزاری دوره های آموزشی می باشد.
 3. همه محصولات ارائه شده پس از تایید محتوا توسط eBPM در سایت بارگذاری می‎شود.
 4. eBPM مجاز به محدود نمودن هریک از خدمات و محصولات خود و یا حذف آنها در هر زمان خواهد بود.
 5. برای بهره مندی از خدمات گروه آموزشی eBPM می بایست در سایت ثبت نام نموده و حساب کاربری شخصی شامل نام کاربری و رمز ورود دریافت نمایید. اطلاعات ارائه شده از سوی شما در حین ثبت نام برای ارائه خدمات بهتر و مدیریت کاربران و حفظ روحیه مشتری مداری مفید است. شما موظف به مطالعه و پذیرش تمامی مفاد “توافقنامه حریم خصوصی” می‎باشید.
 6. بخشی از محتوای تصویری و آموزشی ارائه شده در eBPM از منابع مختلف خارجی که در سطح وب وجود دارد گرد آوری شده و eBPM هیچ گونه ادعای مالکیت در مورد این قبیل محتوای تصویری ندارد. اما eBPM نسبت به “متن ترجمه” و “دوبله فارسی” این محصولات مالکیت کامل دارد و هر گونه سوء استفاده از این خدمات افزوده را به صورت قانونی پیگیری خواهد نمود.
 7. eBPM به کلیه قوانین جمهوری اسلامی و قوانین کپی رایت و حریم خصوصی افراد احترام می‎گذارد.
 8. محصولات، وب سایت، محتوا، دوره های آموزشی و هرگونه ابزار جانبی که در eBPM وجود دارند فاقد هرگونه گارانتی می باشند. لذا هرگونه ادعا در خصوص تضمین و گارانتی اعم از کاربردی بودن، فاقد خطا و اشتباه بودن، دسترسی، صحت اطلاعات و … توسط لرنینجا رد می گردد.
 9. eBPM می تواند بخشی و یا تمام خدمات و محصولات خود را در هر زمان حذف و منقضی نماید که در این صورت دسترسی های شما نیز به خدمات و محصولات مذکور قطع خواهد شد.
 10. با توجه به فعالیت و دسترسی شما به اطلاعات و محتوای eBPM در طی مدت عضویت، شما در قبال هرگونه تخلف از مفاد مذکور به لحاظ اخلاقی و قانونی مسئول خواهید بود.
 11. در صورت لغو عضویت شما، eBPM هیچ گونه تعهدی در خصوص نگهداری و حفظ محتوای شما اعم از پروفایل، محصولات خریداری شده ، نظرات اعضا و … نخواهد داشت.