گروه آموزشی و مشاوره مدیریت eBPM

نام‌نویسی برای این سایت

Strength Indicator

کلمه عبور شما می بیاست حداقل 4 کاراکتر طول داشته باشد. برای آنکه کلمه عبور قوی تری داشته باشید , از حروف بزرگ , کوچک , اعداد و کاراکترهای که در ادامه می توانید بهره ببرید. !@#$%^&*()


قوانین و مقررات

این توافقنامه آخرین بار در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۵ بروزرسانی گردیده است.

هرگونه اطلاعات شخصی که در رابطه با استفاده شما از محصولات و خدمات eBPM ارائه گردد مشمول مفاد توافقنامه " حریم خصوصی" می باشد.
eBPM بستری برای ارائه خدمات مرتبط با مدیریت فرآیندهای کسب و کار اعم از محصولات و ویدئو کلیپ های آموزشی، خدمات مشاوره ای، انجام پروژه های مرتبط، آموزش آنلاین و برگزاری دوره های آموزشی می باشد.
همه محصولات ارائه شده پس از تایید محتوا توسط eBPM در سایت بارگذاری می‎شود.
eBPM مجاز به محدود نمودن هریک از خدمات و محصولات خود و یا حذف آنها در هر زمان خواهد بود.
برای بهره مندی از خدمات گروه آموزشی eBPM می بایست در سایت ثبت نام نموده و حساب کاربری شخصی شامل نام کاربری و رمز ورود دریافت نمایید. اطلاعات ارائه شده از سوی شما در حین ثبت نام برای ارائه خدمات بهتر و مدیریت کاربران و حفظ روحیه مشتری مداری مفید است. شما موظف به مطالعه و پذیرش تمامی مفاد "توافقنامه حریمخصوصی" می‎باشید.
بخشی از محتوای تصویری و آموزشی ارائه شده در eBPM از منابع مختلف خارجی که در سطح وب وجود دارد گرد آوری شده و eBPM هیچ گونه ادعای مالکیت در مورد این قبیل محتوای تصویری ندارد. اما eBPM نسبت به "متن ترجمه" و "دوبله فارسی" این محصولات مالکیت کامل دارد و هر گونه سوء استفاده از این خدمات افزوده را به صورت قانونی پیگیری خواهد نمود.
eBPM به کلیه قوانین جمهوری اسلامی و قوانین کپی رایت و حریم خصوصی افراد احترام می‎گذارد.
محصولات، وب سایت، محتوا، دوره های آموزشی و هرگونه ابزار جانبی که در eBPM وجود دارند فاقد هرگونه گارانتی می باشند. لذا هرگونه ادعا در خصوص تضمین و گارانتی اعم از کاربردی بودن، فاقد خطا و اشتباه بودن، دسترسی، صحت اطلاعات و ... توسط لرنینجا رد می گردد.
eBPM می تواند بخشی و یا تمام خدمات و محصولات خود را در هر زمان حذف و منقضی نماید که در این صورت دسترسی های شما نیز به خدمات و محصولات مذکور قطع خواهد شد.
با توجه به فعالیت و دسترسی شما به اطلاعات و محتوای eBPM در طی مدت عضویت، شما در قبال هرگونه تخلف از مفاد مذکور به لحاظ اخلاقی و قانونی مسئول خواهید بود.
در صورت لغو عضویت شما، eBPM هیچ گونه تعهدی در خصوص نگهداری و حفظ محتوای شما اعم از پروفایل، محصولات خریداری شده ، نظرات اعضا و ... نخواهد داشت.

تأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.


→ بازگشت به گروه آموزشی و مشاوره مدیریت eBPM