e‌BPM

مکانیزاسیون فرآیندهای شرکت ابزار یراق توسن در نرم‌افزار Bizagi BPMS

شرکت ابزار یراق توسن به منظور ایجاد تحول در مدیریت، سازماندهی و راهبری کسب‌وکار خود اقدام به بهبود مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار خود نموده است. اکنون پروژه پیاده‌سازی فرآیندهای بهبود یافته در بسترنرم‌افزار مدیریت فرآیند Bizagi آغاز شده است.

شرکت ابزار یراق توسن یکی از برترین تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان ابزارآلات صنعتی کشور می‌باشد. محصولات شرکت منطبق با استانداردهای بین‌المللی بوده و در جهت جلب  افزایش رضایت مشتریان خود برای داخل و خارج از کشور (صادرات)‌ تامین و تولید می‌شوند. در راستای تحقق این ماموریت با توجه به روند رو به رشد سطح علمی، تولیدی، صنعتی و خدماتی نیاز کلیدی مبنی بر بسترسازی جهت مدیریت و ساماندهی تشکیلات و فرآیندهای سازمانی وجود داشته است. گروه آموزشی و مشاوره مدیریت eBPM به عنوان مشاور و مجری پروژه مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار این شرکت اقدامات اساسی پیرامون شناسایی، مستندسازی، تحلیل و بهبود فرآیندهای ماموریتی را آغاز نموده و در حال انجام می‌باشد. این اقدامات به عنوان زمینه مقدماتی به منظور برداشتن گامی مهم در مسیر تحقق ماموریت‌ها و چشم‌انداز شرکت ابزار یراق توسن برداشته می‌شوند.

با توجه به ضرورت اجرای فرآیندها به صورت سیستمی در راستای ایجاد بهره‌وری و دسترسی سریع و مناسب به اطلاعات و ایجاد گزارشات و داشبوردهای اطلاعاتی به منظور تصمیم‌سازی مدیران ارشد، مکانیزاسیون فرآیندها به عنوان نیاز اساسی شرکت وارد فاز عملیاتی شده است و در این راستا نرم‌افزار Bizagi BPMS به عنوان یکی از نرم‌افزارهای شناخته شده و معتبر انتخاب و مکانیزاسیون فرآیندها در بستر این نرم‌افزار آغاز شده است.

نظر به بروزرسانی جدید نرم‌افزار Bizagi BPMS  توسط شرکت توسعه‌دهنده نرم‌افزار از نسخه ۱۱.۲.۴ به نسخه ۱۱.۲.۵، گروه آموزشی و مشاوره مدیریت eBPM نیز کار بروزرسانی نسخه بومی‌ساز این نرم‌افزار را که شامل فارسی‌سازی، شمسی سازی تقویم و رفع محدودیت کاربر می‌باشد نیز انجام داده است و بروزترین نسخه نرم‌افزار برای شرکت ابزار یراق توسن نصب و راه‌اندازی شده است.

اضافه کردن نظر